SpydeysWebb 2021 Squares Pool

1 HIT 2 HITS 3 HITS 4 HITS 1 HIT 2 HITS 3 HITS 4 HITS
W I N N E R W I N N E R
6 3 4 2 0 8 7 5 9 1 0 6 7 2 1 8 9 4 3 5
9 KERt John Shupe John Hecke Bruce Patterson Shawn Goins Tom Ardizone
1R2 FF
Tom Colderbank Nomis Spunky Sue BFry
EE
0 LO
2R
Leanne Shupe
1F NC
Papa & Nana Janet H
SS
Brian Wilson
1R
Tom Ardizone Molly Sheridan
1R
Nomis Grandma
2R FF
Depune
1R 2R
5 Matt Till JMFP
SS
Terry Herbst Jaden Peffley Julie Sheridan Janet H
1R2
Jess Miles Smoothie
1R
Sabra 9 Joe Hayden Shawn Zuber Tim Goins Ashley Harrison Buzz
EE
Natalie McKenna
1R2 FF
Ryan Dollens Renae Burton Trent Aschliman ZLS
L 4 CWem
1R
Jim McKenna
1R2
Jesse Maas
1R
DELTA R&L John Kuntz Ewald One John Lyons Jon B Matt Till L 8 Cooper Frank Waterman
2R SS
Patty Cake John Kuntz
1R2 2R SS
Greg Reyes
2R2
Shawn Zuber
SS
DELTA LMett Luckydog Don Baker
1R SS
O 0 CNS
1F NC
Berles
2R FF
Ali Ron Billman
SS
Cody Perrott
2R
Sue Antony Jason Scott Justin Slater
1R 2R
Shawn Zuber
1R
Kevin Logan
1R
O 6 KBARCHIE
1R2
Ewald Two John Peffley
1R
HOCKEY
1R2 SS
Hanic Tim Slater
2R
Jay Kimes Chris Nikkel Terry Herbst Shlater
EE
S 8 Tom Fox
2R SS
Chris Schuldt Jeff Scott VO Joe
1R2 2R SS
Andy W. Willow
SS
Joe Gunkel Nick Miller
1R SS
Al Logility Shiloh
2R2
S 1 Tom Fox Greg Archambault
1R
Kayla Rasor
2R EE
Mark Hill
SS
Captain Ann Dryer Rob Dollens Buzz
2R
Steve Sheridan LBS
2R
E 7 Johnny McKenna
2R
Natia Larry Garman
1R
Trent Aschliman Shawn Zuber Steve Michell Jeremy Hardy
2R
#12 Mick Steele Shane Tirey E 4 Britt Stone Chuck Antony
1R
Joe Harrison Andy Bearman Spydey Dez Murphy Frank Waterman Jeff Scott
1R
Looph
1R2
Beber
R 2 Global Roomies Eric Dorman
1F 1R3
Jason Scott Logan Jade Lehman
1F
Hanic
1R
JP Smoove Baez
1R2 2R
JMett S Lyng
EE
R 7 MER Suzanne Reecer
2R
Leezy
2R
Joe Gunkel Mike Dollens Jeremy Hardy Ben Adams Sheila Hill
1R
AMett S Lyng
1 S Lyng
1R
Terry Herbst SMett
2R
John Lyons
SS
Jim Gunkel Luke Ron Billman
2R EE
Jeff Slater
2R
James Reecer Figel 3 S Lyng Craig Dollens
1R 2R
DadBaud Brady Dryer Cody Perrott
2R
Frank Waterman TAR Julio Red
1F
Corey Johnson
1R
Moakes
1R
6 Brett Beer Cheryl Logan Chas H OG CWem
1R2 SS
Looph
1R2
Dylan
2R
Jade Lehman
1R
Robert F. Endura
EE
Derrick Nickle Global Roomies 2 Chas H
1F
Jim McKenna Kevin Wahl Captain Terry Herbst
EE
Jacob
1R
Brian Wilson Ben Murphy Robbie Endura
1F 1R3
Johnny McKenna
1R2 2R
3 Al Rohloff
1R 2R
Corey Johnson
1R
Shlater
1F
Depune Tillbilly Sam Slater Chris Harrison Brookie T. Washington
1R
Global Roomies HA
2R
5 Riss Scott Shoppell Chris Kohrman Brandon Schultz Stacey Bruce Patterson
1R2
Chris Schuldt
1R
John Hecke Figel
SS
Jeff Slater
National Championship NC ($1100) April 5 Winner Winner
1 Baylor 86 - Gonzaga 70 CNS (6,0)** Leanne Shupe (6,0)**
Final Four FF ($475) April 3 Winners Winners
2 Gonzaga 93 - UCLA 90 OT Berles (3,0)** Grandma (3,0)
1 Baylor 78 - Houston 59 Tom Ardizone (8,9)*** Natalie McKenna (8,9)***
Elite Eight EE ($240) March 29 & 30 Winners Winners
4 UCLA 51 - Michigan 49 BFry (1,9) Buzz (1,9)
3 Gonzaga 85 - USC 66 Robert F. Endura (5,6) Shlater (5,6)
2 Baylor 81 - Arkansas 72 S Lyng (1,2) Terry Herbst (1,2)
1 Houston 67 - Oregon St 61 Ron Billman (7,1)** Kayla Rasor (7,1)**
Sweet Sixteen SS ($120) March 27 & 28 Winners Winners
8 USC 82 - Oregon 68 VO Joe (2,8)**** John Kuntz (2,8)****
7 UCLA 88 - Alabama 78 Willow (8,8) Shawn Zuber (8,8)
6 Michigan 76 - Florida St 58 Tom Fox (6,8)** Frank Waterman (6,8)**
5 Gonzaga 83 - Creighton 65 JMFP (3,5) Figel (3,5)
4 Houston 62 - Syracuse 46 OG CWem (2,6)*** HOCKEY (2,6)***
3 Arkansas 72 - Oral Roberts 70 Ron Billman (2,0) Janet H (2,0)
2 Baylor 62 - Villanova 51 John Lyons (2,1) Mark Hill (2,1)
1 Oregon St 65 - Loyola Chicago 58 Nick Miller (5,8)** Don Baker (5,8)**
2nd Round 2R ($60) March 21 & 22 Winners Winners
16 USC 85 - Kansas 51 Jeff Slater (5,1) LBS (5,1)
15 Alabama 96 - Maryland 77 Johnny McKenna (6,7) Suzanne Reecer (6,7)
14 Florida St 71 - Colorado 53 HA (1,3) Cody Perrott (1,3)
13 Michigan 86 - LSU 78 Tom Fox (6,8) Frank Waterman (6,8)
12 Creighton 72 - Ohio 58 VO Joe (2,8)*** John Kuntz (2,8)***
11 UCLA 67 - Abilene Christian 47 Jeremy Hardy (7,7) Leezy (7,7)
10 Gonzaga 87 - Oklahoma 71 Ron Billman (7,1) Kayla Rasor (7,1)
9 Oregon 95 - Iowa 80 Justin Slater (5,0)** Depune (5,0)**
8 Oregon St 80 - Oklahoma St 70 Cody Perrott (0,0) LO (0,0)
7 Villanova 84 - North Texas 61 SMett (4,1) Buzz (4,1)
6 Oral Roberts 81 - Florida 78 Shiloh (1,8)** Greg Reyes (1,8)**
5 Houston 63 - Rutgers 60 Berles (3,0) Grandma (3,0)
4 Arkansas 68 - Texas Tech 66 Dylan (8,6) Tim Slater (8,6)
3 Syracuse 75 - West Virginia 72 Baez (5,2)*** Johnny McKenna (5,2)***
2 Baylor 76 - Wisconsin 63 Al Rohloff (6,3)** Craig Dollens (6,3)**
1 Loyola Chicago 71 - Illinois 58 Shiloh (1,8) Greg Reyes (1,8)
1st Round 1R ($30) March 19 & 20 Winners Winners
31 Abilene Christian 53 - Texas 52 Eric Dorman (3,2**** Robbie Endura (3,2)****
30 UCLA 73 - BYU 62 Eric Dorman (3,2)*** Robbie Endura (3,2)***
29 Gonzaga 98 - Norfolk St 55 Janet H (8,5)** Bruce Patterson (8,5)**
28 Oklahoma 72 - Missouri 68 VO Joe (2,8)** John Kuntz (2,8)**
27 Ohio 62 - Virginia 58 VO Joe (2,8) John Kuntz (2,8)
26 Maryland 63 - UConn 54  Jim McKenna (3,4)** Looph (3,4)**
25 Iowa 86 - Grand Canyon 74 CWem (6,4)  Chuck Antony (6,4)
24 USC 72 - Drake 56 OG CWem (2,6)** HOCKEY (2,6)**
23 Alabama 68 - Iona 55 Janet H (8,5) Bruce Patterson (8,5)
22 Creighton 63 - UCSB 62 Eric Dorman (3,2)** Robbie Endura (3,2)**
21 Michigan 82 - Texas Southern 66 OG CWem (2,6) HOCKEY (2,6)
20 LSU 76 - St Bonaventure 61 S Lyng (6,1) Greg Archambault (6,1)
19 Kansas 93 - Eastern Washington 84 Jim McKenna (3,4) Looph (3,4)
18 Florida St 64 - UNC Greensboro 54 Jesse Maas (4,4) Jeff Scott (4,4)
17 Colorado 96 - Georgetown 73 Al Rohloff (6,3) Craig Dollens (6,3)
16 West Virginia 84 - Morehead St 67 Larry Garman (4,7) Sheila Hill (4,7)
15 Villanova 73 - Winthrop 63 Corey Johnson (3,3) Corey Johnson (3,3)
14 Syracuse 78 - San Diego St 62 Hanic (8,2) Jacob (8,2)
13 Rutgers 60 - Clemson 56 Looph (0,6)** KBARCHIE (0,6)**
12 North Texas 78 - Purdue 69 OT Tom Ardizone (8,9)** Natalie McKenna (8,9)**
11 Houston 87 - Cleveland St 56 Jade Lehman (7,6) John Peffley (7,6)
10 Wisconsin 85 - North Carolina 62 Baez (5,2)** Johnny McKenna (5,2)**
9 Oklahoma St 69 - Liberty 60 Shawn Zuber (9,0) Molly Sheridan (9,0)
8 Oregon St 70 - Tennessee 56 Looph (0,6) KBARCHIE (0,6)
7 Loyola Chicago 71 - Georgia Tech 60 Kevin Logan (1,0) Brian Wilson (1,0)
6 Baylor 79 - Hartford 55 Smoothie (9,5) Chris Schuldt (9,5)
5 Oral Roberts 75 - Ohio St 72 OT Baez (5,2) Johnny McKenna (5,2)
4 Texas Tech 65 - Utah St 53 Brookie T. Washington (5,3) Moakes (5,3)
3 Illinois 78 - Drexel 49 Tom Ardizone (8,9) Natalie McKenna (8,9)
2 Arkansas 85 - Colgate 68 Nick Miller (5,8) Don Baker (5,8)
1 Florida 75 - Virginia Tech 70 OT Justin Slater (5,0) Depune (5,0)
First Four 1F ($20) March 18 Winners Winners
4 UCLA 86 - Michigan St 80 OT CNS (6,0) Leanne Shupe (6,0)
3 Norfolk St 54 - Appalachian St 53 Shlater (4,3) Julio Red (4,3)
2 Drake 53 - Wichita St 52 Eric Dorman (3,2) Robbie Endura (3,2)
1 Texas Southern 60 - Mt St Mary's 52 Jade Lehman (0,2) Chaz H (3,2)